Wednesday, January 26, 2011

She


Kanala gittim, birisi aşık olmuş galba sürekli olarak She'yi çalıyoR. Ne biçim şarkı di mi. Dinlerken sus pus oluyorsun. Saygı duyuyorsun. Çok acayip duygular dönmüş orda diyorsun. Sen keko gibi otururken burda, ufff neler olmuş, duygular, sevgiler, aşklar felan. Bi de kim ki bu kız acaba diye düşünüyosun. Artık nasıl bir kızsa... Vay arkadaş, ne şarkı yazdırmış kendine yaa.
Böyle kızlar olur ya hep; Berke'den mesaj gelir ama o esnada Ahmet'le birliktedir. Yine de eski çıktığı Murat'la da bir takım olaylar olur. Ufflar pufflar, arkadaş kalır onunla, öbürünün sevgilisi bişey der, bununla bilmem ne yaşar, bu sefer yapamaz ona geri döner. Özel insanları vardır hayatında, fırtınalı ilişkiler. Aman böyle olaylar olaylar. Sen de keko gibi kantinde oturur onun maceralı hayatını dinlersin.
Böyle işte, orda bir sürü şeyler olmuştur. Birileri aşık olmuş. Birileri birilerine aşık oluyo ya, işte ben buna çok şaşırıyorum artık. Birisi gidiyo, başka birine aşık oluyo ! Hatta ve hatta, bir erkek gidiyo, böyle başka bi kıza, kız orda dururken felan, aşık oluyo! Ay yok artık ya.
*
dünyanın en güzel yüzüğünü aldım. en güzel ama !

No comments: